Terminarz / wynikiLiga IIIIIILSPFLO
Drużyna 1WynikDrużyna 2
-:-
21-01-2018 18:05
-:-
21-01-2018 17:30
-:-
21-01-2018 16:55
-:-
21-01-2018 16:20
-:-
21-01-2018 15:45
TabelaLiga IIIIIILSPFLO
Lp.DrużynaPunkty
1.16
2.16
3.13
4.12
5.12
6.9
7.9
8.9
9.7
10.7
11.7
12.6

PARTNERZY MEDIALNI

Czas Futsalu 

Komisja Futsalu

AKTUALNOŚCI

Jeszcze jedna zmiana w terminarzu

19-01-2018

Dwa ostatnie mecze II ligi zaplanowane na niedzielę odbędą się w odwrotnej kolejności, a mianowicie:
 
21-01-2018 19:50
awerswypozyczalnia.pl
  - 
Nowy Styl Group
21-01-2018 20:25
Polonia Kopytowa
-
KS Jan-Kesi


Przesunięcia w terminarzu

18-01-2018

Ponieważ otrzymaliśmy kolejną informację o przedłużeniu turnieju dla dzieci zmuszeni jesteśmy przesunąć nasze niedzelne spotkania o następne 45 minut.

Zmiany zostały już naniesione do terminarzy.

Niedzielne mecze KALH

17-01-2018

Ze względu na wydłużenie się czasu rozgrywania turnieju organizowanego przez MOSiR nasze niedzielne zmagania zaczniemy o godzinie 15:00.

Szczegóły zamieściliśmy w działach "Terminarz/wyniki" poszczególnych lig.

6. kolejka Ligi Oldboy'ów

17-01-2018

W nadchodzącą niedzielę od godziny 20:00 rozegrane zostaną kolejne mecze Ligi Oldboy'ów. Szczegółowy terminarz jest już dostępny w dziale "Terminarz/Wyniki".

Dodatkowy termin w styczniu

04-01-2018

Otrzymaliśmy dzisiaj od MOSiR Krosno informację o kolejnym terminie na rozgrywki KALH. Przypada on na niedzielę 14 stycznia. Zmagania rozpoczniemy około godziny 15.

Terminy godzinowe na 6 stycznia zostały wyznaczone

03-01-2018

W zakładkach "Terminarz/wyniki" I i II ligi zamieściliśmy szczegółowy plan spotkań na sobotę 6 stycznia.

Zmiana nazwy drużyny

31-12-2017

Drugoligowy zespół Awangarda zmienia nazwę na awerswypozyczalnia.pl.

Mecze I i II ligi

30-12-2017

Na sobotę 6 stycznia zplanowaliśmy rozegranie wszystkich zaległych meczów I ligi oraz 8. kolejki II ligi. Początek zmagań o 9:30. Szczegółowy rozkład spotkań opublikujemy w środę wieczorem.

StrzelcyLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikBramki
1.Meier Sebastian8
2.Limberger Damian8
3.Guzik Marcin 8
4.Biały Wojciech8
5.Zych Łukasz7
6.Józefczyk Łukasz7
7.Sieniawski Krzysztof6
8.Urbanek Mateusz6
9.Krawczyk Jakub6
10.Prętnik Jakub6
KartkiLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikPauza/Gra
1.Sikorski Sylwester11
2.Paluch Kamil 03
3.Rajchel Łukasz02
4.Biały Tomasz02
5.Ostrowski Radosław02
6.Moszczyński Karol02
7.Biały Łukasz02
8.Gonet Kamil01
9.Staszewski Alan01
10.Buczek Bartłomiej 01
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych