AKTUALNOŚCI

Mecze 12. lutego

06-02-2017

W nadchodzącą niedzielę planujemy rozegrać zaległe spotkania pierwszej i drugiej ligi oraz kilka spotkań I ligi awansem.

Szczegóły podamy w środę wieczorem.

FiberStudio Team oddaje mecz walkowerem

04-02-2017

Kapitan drugoligowego zespołu FiberStudio Team poinformował nas dzisiaj, że ze względu na wcześniej nieznane okoliczności nie jest w stanie zebrać składu na niedzielny mecz ze Sport Brand Krosno i oddaje mecz walkowerem. Wynik ten został już uwzględniony w tabeli.

Korekty terminarza

02-02-2017

Małym korektom uległy terminarze I ligi oraz Ligi Oldboy'ów. Prosimy o ponowne zapoznanie się z nimi.

Szczegółowy terminarz na nadchodzący weekend

01-02-2017

Na stronie zamieszczony został godzinowy plan gier na sobotę w Lidze Oldboy'ów i niedzielę w KALH. W tych pierwszych rozgrywkach o 18:30 rozegrany zostanie zaległy mecz 11. kolejki pomiędzy FC Bobi a Korczyną.

Szczegóły w dziale "Terminarz/Wyniki".

Przełożenie meczu II ligi

28-01-2017

Ze względu na sytuację losową mecz 11. kolejki drugiej ligi pomiędzy Nowy Styl Group Football Team i FiberStudio Team zostaje przełożony na późniejszy termin.

W związku z tym mecz 12. kolejki pierwszej ligi pomiędzy ŁST Team i DN-ECO Folie odbędzie się o 35 minut wcześniej, tj. o 13:55.

Zawieszenie zawodnika w I lidze

26-01-2017

Bartosz Subik z drużyny PrezentArnia zostaje zawieszony dodatkowo na jeden mecz za naruszenie nietykalności sędziego podczas meczu ostatniej kolejki ligowej.

Łącznie jego kara wynosi 2 spotkania ponieważ otrzymał on również czerwoną kartkę.

Kolejne zaległości

25-01-2017

W najbliższą niedzielę nie odbędą się mecze Ateny-Bonus Korczyna oraz Oldboys Korczyna ze względu na wyjazd tych drużyn na turniej.

Ofensor Jedlicze zmienia nazwę

21-01-2017

Drugoligowy zespół Ofensor Jedlicze zmiania nazwę na GOSiR Jedlicze.

StrzelcyLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikBramki
1.Munia Wojciech19
2.Dziadosz Jakub11
3.Praszek Dominik9
4.Latkiewicz Michał9
5.Meier Sebastian8
6.Surmacz Dawid8
7.Preisner Grzegorz7
8.Czelny Karol6
9.Szubrycht Krystian6
10.Staszewski Alan5
KartkiLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikPauza/Gra
1.Rajchel Łukasz11
2.Bołd Konrad01
3.Limberger Damian01
4.Sieniawski Krzysztof01
5.Najba Gabriel01
6.Koszela Norbert01
7.Tesznar Tomasz01
8.Józefczyk Łukasz01
9.Ziobro Tomasz01
10.Langos Jan01
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych