AKTUALNOŚCI

Przełożenie meczu II ligi

28-01-2017

Ze względu na sytuację losową mecz 11. kolejki drugiej ligi pomiędzy Nowy Styl Group Football Team i FiberStudio Team zostaje przełożony na późniejszy termin.

W związku z tym mecz 12. kolejki pierwszej ligi pomiędzy ŁST Team i DN-ECO Folie odbędzie się o 35 minut wcześniej, tj. o 13:55.

Zawieszenie zawodnika w I lidze

26-01-2017

Bartosz Subik z drużyny PrezentArnia zostaje zawieszony dodatkowo na jeden mecz za naruszenie nietykalności sędziego podczas meczu ostatniej kolejki ligowej.

Łącznie jego kara wynosi 2 spotkania ponieważ otrzymał on również czerwoną kartkę.

Kolejne zaległości

25-01-2017

W najbliższą niedzielę nie odbędą się mecze Ateny-Bonus Korczyna oraz Oldboys Korczyna ze względu na wyjazd tych drużyn na turniej.

Ofensor Jedlicze zmienia nazwę

21-01-2017

Drugoligowy zespół Ofensor Jedlicze zmiania nazwę na GOSiR Jedlicze.

Walkower w drugiej lidze

15-01-2017

Mecz 10. kolejki pomiędzy Sport Brand Krosno i Nowy Styl Group zostaje zweryfikowany jako walkower 5:0 z powodu występu nieuprawnionego zawodnika w tym drugim zespole.

Strzelcy bramek zostają zachowani.

Zmiany w terminarzach

12-01-2017

W najbliższą niedzielę nie odbędzie się jednak zaległe spotkanie I ligi. W związku z tym wszystkie mecze KALH w tym dniu rozpoczną się 35 minut wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy.

Zmiany nastąpiły również w terminarzu Ligi Oldboy'ów.

Prosimy o ponowne zapoznanie się z planem gier.

Terminarze

11-01-2017

Zamieściliśmy na stronie szczegółowe terminarze na najbliższą niedzielę dla KALH i Ligi Oldboy'ów oraz do końca rozgrywek dla Ligi Szkół Ponagimnazjalnych.

Prosimy o zwrócenie uwagi na plan gier LSP ponieważ ze względu na nieobecność Budowlanki w dniu 16 stycznia ich mecze odbędą się w późniejszym terminie, a spotkanie 8. kolejki pomiędzy Elektrykiem i Kopernikiem zostanie rozegrane awansem właśnie w najbliższy poniedziałek.

Dodatkowy termin - zagra II liga

10-01-2017

Dzisiaj otrzymaliśmy dodatkowy termin na rozgrywki KALH. Jest to 15. stycznia od godziny 17:15. Planujemy rozegrać całą kolejkę drugiej ligi oraz jeden zaległy mecz z pierwszej.

Szczegóły podamy w dziale "terminarz/wyniki" w środę wieczorem.

StrzelcyLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikBramki
1.Munia Wojciech40
2.Dziadosz Jakub19
3.Latkiewicz Michał17
4.Meier Sebastian15
5.Praszek Dominik13
6.Szczur Damian13
7.Czaja Lech12
8.Staszewski Alan11
9.Koszela Norbert11
10.Surmacz Dawid11
KartkiLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikPauza/Gra
1.Rajchel Łukasz11
2.Wąchała Damian10
3.Limberger Damian02
4.Koszela Norbert02
5.Kasperkowicz Kamil02
6.Józefczyk Łukasz02
7.Surmacz Dawid02
8.Pulnar Łukasz01
9.Dziadosz Jakub01
10.Bołd Konrad01
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych