AKTUALNOŚCI

Dodatkowy termin - zagra II liga

10-01-2017

Dzisiaj otrzymaliśmy dodatkowy termin na rozgrywki KALH. Jest to 15. stycznia od godziny 17:15. Planujemy rozegrać całą kolejkę drugiej ligi oraz jeden zaległy mecz z pierwszej.

Szczegóły podamy w dziale "terminarz/wyniki" w środę wieczorem.

Opłata wpisowa

04-01-2017

Przypominamy, że 31.12.2016 minął termin wpłaty drugiej części opłaty wpisowej dla drużyn, które zapłaciły do tej pory tylko jej część.
Prosimy uregulować należności przed najbliższą kolejką.

Długi weekend

03-01-2017

Zamieściliśmy godzinowe terminarze na nadchodzący długi weekend. Ze względu na trening drużyny siatkówki przesunięciu uległ start naszych piątkowych zmagań.

W sobotę oprócz planowanych spotkań odbędzie się dodatkowo derbowy mecz z 9. kolejki II ligi pomiędzy drużynami Falafel Kebab Osiedle Guzikówka i Guzikówka Stara Gwardia.

Liga Mistrzów w Krośnie

02-01-2017



Sczęśliwego Nowego Roku

01-01-2017

Z okazji Nowego Roku życzymy wszystkim zawodnikom wielu sukcesów, dużo strzelonych bramek, nagromadzonych punktów, jak najwyższej pozycji w tabeli oraz by kontuzje Was omijały. Oby 2017 rok okazał się jeszcze lepszy od minionego.

Terminy

31-12-2016

W dziale "Terminy" dodaliśmy kolejne daty rozgrywania meczy w Lidze Oldboy'ów i Lidze Szkół Ponadgimnazjalnych.

Zaległe spotkania drugiej ligi

23-12-2016

W środę 28. grudnia rozegrane zostaną dodatkowo dwa zaległe mecze drugiej ligi.

Szczegóły podamy w niedzielę wieczorem.

Zmiany w terminach

22-12-2016

Nastąpiły zmiany terminów rozgrywania następnych kolejek wszystkich naszych lig.

Najbliższe pojedynki KALH odbędą się z jednodniowym wyprzedzeniem (28. i 29. grudnia). Oczywiście z racji, że są to dni robocze to terminarz dostosujemy do próśb kapitanów i mecze rozgrywane będą popołudniami.

Spotkania Ligi Oldboy'ów zostały jedynie przesunięte o 30 do 60 minut.

StrzelcyLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikBramki
1.Munia Wojciech35
2.Dziadosz Jakub17
3.Meier Sebastian15
4.Latkiewicz Michał15
5.Praszek Dominik13
6.Staszewski Alan11
7.Czaja Lech11
8.Szczur Damian11
9.Limberger Damian10
10.Koszela Norbert10
KartkiLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikPauza/Gra
1.Rajchel Łukasz11
2.Wąchała Damian10
3.Limberger Damian02
4.Koszela Norbert02
5.Kasperkowicz Kamil02
6.Józefczyk Łukasz02
7.Surmacz Dawid02
8.Pulnar Łukasz01
9.Dziadosz Jakub01
10.Bołd Konrad01
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych