AKTUALNOŚCI

Planowany terminarz gier 2016

13-09-2016

Otrzymaliśmy od MOSiR wstępne terminy kiedy moglibyśmy rozgrywać naszą ligę do końca tego roku w hali przy ul. Bursaki. Oto one:

15 października
16 października
30 października lub 13 listopada
20 listopada
  3 grudnia
  4 grudnia
18 grudnia

Kolejne terminy po nowym roku.

Nowy sezon - zmiany

12-09-2016

Na spotkaniu kapitanów, które odbyło się w miniony piątek ustalono kilka najważniejszych kwestii dotyczących nowego sezonu. Najbardziej istotna jest ta o starcie ligi. Padła propozycja, aby pierwsze kolejki rozegrać już 15 października. Kolejne terminy przypadają na listopad. Wysokość opłaty wpisowej nie jest jeszcze znana z uwagi na trwające rozmowy ze wszystkimi podmiotami.
Przedstawione zostały również najważniejsze zmiany w Regulaminie. Oto one:
  1. Nie ma już konieczności posiadania Karty Zawodnika. Uczestnicy naszych rozgrywek mogą wybierać pomiędzy nią, a dowodem tożsamości.
  2. Niewpisanie zawodnika do protokołu meczowego nie będzie już skutkowało walkowerem, a jedynie karą dwóch minut gry (lub do utraty bramki) w osłabieniu za każdego niewpisanego gracza.
  3. Można będzie dopisać zawodnika do protokołu meczowego w trakcie jego trwania, np. gdy ten się spóźni.
  4. Obniżony został wiek zawodnika dopuszczonego do gry. Od tego sezonu w KALH mogą występować już 16-latkowie.
  5. Zwiększona została maksymalna ilość zawodników zgłoszonych do rozgrywek z 16 do 18.
Termin zgłaszania drużyn do rozgrywek wstępnie ustalono na 30 września.
W najbliższy piątek również o godzinie 18:00 odbędzie się drugie uzupełniające spotkanie dla osób, które nie mogły stawić się w pierwszym terminie. Zapraszamy.

Rozpoczynamy przygotowania do sezonu 2016/17 KALH

31-08-2016

Awizujemy start kolejnej edycji rozgrywek Krośnieńskiej Amatorskiej Ligi Halowej.

Spotkanie kapitanów zarówno drużyn wszystkich szczebli KALH, Ligi Oldboyów jak również przedstawicieli nowych drużyn zainteresowanych wzięciem udziału w rozgrywkach odbędzie się 09.09.2016. Początek o godz. 18.00 tak jak dotychczas w budynku Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych przy ul. Grodzkiej 10. Dopuszczamy również zorganizowanie drugiego spotkania w dniu 16.09.2016 gdyby zaistniała taka potrzeba.

Argumentem przemawiającym za potrzebą spotkania się z jak największym gremium przedstawicieli jest przede wszystkim nowa inicjatywa jaką chcemy zaproponować wszystkim uczestnikom rozgrywek polegająca na przekazaniu bonów na zakup sprzętu piłkarskiego (komplety piłkarskie + obuwie halowe) w cenach niższych nawet do 20%. A wszystko to dzięki nawiązaniu ścisłej współpracy z hurtownią Sport Team. Każdy z zainteresowanych kapitanów (dotyczy to również nowo zgłoszonych drużyn) otrzyma na spotkaniu stosowne bony rabatowe umożliwiające zakup sprzętu piłkarskiego.

Mamy nadzieję, że w związku z tym obecność na spotkaniu będzie jeszcze bardziej „opłacalna” i pozwoli zarówno drużynom jak i wielu zawodnikom na oszczędności.

Tradycyjnie na spotkaniu poruszane będą ważne kwestie związane z organizacją i przebiegiem rozgrywek a także regulaminem.
Rozgrywki prowadzone będą przede wszystkim na arenie hali MOSiR przy ulicy Bursaki. Bezwzględnie najwyższy standard i do tego relatywnie niska opłata wpisowa gwarantują komfortowe spędzenie wolnego czasu i zaciętą rywalizację w obiekcie nieporównywalnym z żadnym innym w Krośnie, szczególnie teraz kiedy hala MOSiR została totalnie zmodernizowana (jak wiadomo pod wymogi Tauron Basket Ligi) :
  1. Wymieniono parkiet - nawierzchnię, która musi spełniać wymogi TBL,
  2. Zmodernizowano tablice,
  3. Przeprowadzono remont szatni oczywiście i tak kompleksowo wyposażonych.
 
Zakładamy również, że w każdej kolejce przygotujemy nagrodę-niespodziankę, która trafi na zasadzie losowania do biorących udział w rozgrywkach zawodników.
 
Na zakończenie sezonu jak co roku nagrodzimy i wyróżnimy zwycięzców poszczególnych lig oraz wręczymy nagrody indywidualne, a także zorganizujemy spotkanie wieńczące zmagania – zupełnie możliwe, że wyjazdowe!
 
Szczegóły zostaną podane na planowanym spotkaniu. Warto poświęcić swój czas i wziąć w nim udział.

Korekta terminarza LO

06-04-2016

Na prośbę drużyn nanieśliśmy kilka zmian w terminarzu na ostatnią kolejkę Ligi Oldboy'ów. Prosimy o ponowne zapoznanie się z nim.

Ostatnia kolejka Ligi Oldboy'ów

04-04-2016

W sobotę 9. kwietnia odbędzie się ostatnia seria spotkań w lidze Oldboy'ów. Pierwsze mecze rozpoczną się o 14:30, a szczegóły można już zobaczyć w dziale "Terminarz/wyniki".

Posezonowe spotkanie kapitanów

04-04-2016

Wszystkim kapitanom/przedstawicielom zespołów lig KALH oraz Ligi Oldboy'ów proponujemy już po raz kolejny spotkanie podsumowujące sezon. Zapraszamy do restauracji "Galicyjskie Jadło" ul. Bieszczadzka 1 Krosno - dawna "Hermina" w piątek 15 kwietnia o godz. 18. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 13 kwietnia. Więcej szczegółów przekażemy na krótko przed planowanym spotkaniem.

Zmiana w terminarzu na 2. kwietnia

01-04-2016

W terminarzu Ligi Oldboy'ów na najbliższą sobotę nastąpiła jedna zmiana. Zamiast pojedynku pomiędzy Klimkówką i Haczowem o 17:15 odbędzie się spotkanie FC Bobi Oldboys z KS Karpaty Krosno Oldboys.

Zaległe mecze Ligi Oldboy'ów

30-03-2016

Na sobotę oraz niedzielę (2. i 3. kwietnia) zaplanowaliśmy rozegranie wszystkich zaległych spotkań Ligi Oldboy'ów. Dodatkowo odbędzie się jeden pojedynek z 9. kolejki. Szczegóły w dziale "Terminarz/wyniki".

StrzelcyLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikBramki
1.Munia Wojciech19
2.Dziadosz Jakub11
3.Praszek Dominik9
4.Latkiewicz Michał9
5.Meier Sebastian8
6.Surmacz Dawid8
7.Preisner Grzegorz7
8.Czelny Karol6
9.Szubrycht Krystian6
10.Staszewski Alan5
KartkiLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikPauza/Gra
1.Rajchel Łukasz11
2.Bołd Konrad01
3.Limberger Damian01
4.Sieniawski Krzysztof01
5.Najba Gabriel01
6.Koszela Norbert01
7.Tesznar Tomasz01
8.Józefczyk Łukasz01
9.Ziobro Tomasz01
10.Langos Jan01
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych