AKTUALNOŚCI

Walkower w II lidze

31-01-2016

W 12. kolejce w drużynie Królewskich Jedlicze zagrał Rafał Ludwa, który powinien był pauzować za żółte kartki. W związku z tym wynik meczu KP Królewscy Jedlicze - Arni-krosno.pl zostaje zweryfikowany jako walkower 0-5.

Terminarz na 07.02.2016

30-01-2016

Wyjątkowo szczegółowy terminarz trzeciej ligi na dzień 07.02.2016 zostanie opublikowany już niedzielę (31.01.) wieczorem.

Sukces Oldbojów Karpat Krosno

30-01-2016

W dniu dzisiejszym (30.01.) w Głowience odbyły się IV Mistrzostwa Podkarpacia Oldbojów w futsalu. Ogromny sukces osiągnęli zawodnicy KS Karpat Krosno, którzy wygrali cały turniej.

Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn w tym 4 z Rzeszowa - Heiro Rzeszów, Dan Cake Polonia Rzeszów, SPAR Rzeszów, Decor Rzeszów, KS Karpaty Krosno. Ustalono, że każdy zagra z każdym, a na koniec 4 najlepsze zespoły zagrają o mistrzostwo i trzecie miejsce.

Nasz zespół zaczął dość ospale jakby nie był dobrze rozgrzany. W pierwszym meczu ze SPAR Rzeszów długo przegrywał 0-2 i gdy niewielu wierzyło już w osiągnięcie korzystnego rezultatu bramki w drugiej połowie zdobyli Jarosław Kielar, Marcin Tereszkiewicz i Tomasz Kolasiński.
W drugim spotkaniu zaczęło się już zdecydowanie lepiej, bo na prowadzenie Karpaty wyprowadził Tomasz Kolasiński. Pierwsza połowa skończyła się jednak remisem. Do naszej bramki trafił grający niegdyś w Karpatach Waldemar Śledź. Walka była wyrównana i pomimo kilku okazji z obydwu stron remis utrzymywał się długo aż do momentu kiedy Tomasz Kolasiński sprytnym podaniem uruchomił Krzysztofa Penara a ten trafił do bramki w sytuacji sam na sam z bramkarzem.
Trzeci mecz wyglądał jakby Karpaty włączyły piąty bieg. Po dwóch bramkach Marcina Tereszkiewicza i po jednej Krzysztofa Penara oraz Tomasza Kolasińskiego nasi gracze wygrywali już 4-1 z Dan Cake Polonią Rzeszów. Gol tego ostatniego był ozdobą spotkania. Tomek strzelił głową po podaniu Marcina Tereszkiewicza z rzutu rożnego. W tym momencie nic nie wskazywało na to, że stracą oni jakiekolwiek punkty. Jednak kilka błędów w obronie doprowadziło najpierw do wyrównania a w końcu do utraty zwycięstwa. Polonia wygrała 5-4.
Po tym ciosie Karpaty aby grać w finale musiały co najmniej zremisować z zawsze groźną drużyną Heiro Rzeszów. Ci jednak mieli kłopoty kadrowe i na turniej stawili się w czteroosobowym składzie, a w Krośnie dołączył do nich bramkarz Mad Dogs Andrzej Michalczyk, którego krośnieńscy gracze pokonali aż cztery razy. Bramki strzelali: dwie Marcin Tereszkiewicz, po jednej Krzysztof Penar i Tomasz Kolasiński.
Zwycięstwo dało naszym reprezentantom pawo gry w finale, w kórym to ponownie zmierzyli się z Polonią Rzeszów. Mając w pamięci poprzedni pojedynek z tą ekipą Karpaciarze rozpoczęli ostrożnie, ale mecz przebiegał niemalże identycznie jak wcześniejszy. Do naszych zawodników na finał dołączył Tomasz Wacek, który walnie przyczynił się do osiągnięcia wyniku 4-1. Polonia strzeliła jednak drugą bramkę i w nasze szeregi znów wkradło się trochę zamieszania. Rzeszowianie naciskali i gra zaostrzyła się czego wynikiem były aż dwa rzuty karne przedłużone dla Polonii. Znakomicie interweniował jednak Mariusz Sabatowski i krośnianie nie stracili już więcej goli. Po wycofaniu bramkarza przez Polonistów Karpaty podwyższyły wynik na 6-2. Bramki w finale zdobyli: Tomasz Wacek 3, Marcin Tereszkiewicz 2 i Krzysztof Penar. Temu drugiemu 2 gole w finale dały tytuł króla strzelców - 8 trafień. We wszystkich meczach niemalże nie do przejścia był Łukasz Łuszcz, który wielokrotnie zażegnywał niebezpieczeństwo i wyprowadzał kontry.
 
Heiro - Polonia 1-1
Spar - Karpaty 2-3
Decor - Heiro 2-4
Polonia - Spar 3-1
Karpaty - Decor 2-1
Heiro - Spar 1-4
Polonia - Karpaty 5-4
Spar - Decor 6-5
Heiro - Karpaty 2-4
Polonia - Decor 3-2
       
mecz o 3. miejsce  
Heiro - Spar 2-2 (karne 1-3)
finał      
Karpaty - Polonia 6-2

Skład KS Karpat Krosno
Paweł Balon
Wojciech Frydrych
Jarosław Kielar
Tomasz Kolasiński
Łukasz Łuszcz
Krzysztof Penar
Mariusz Sabatowski
Marcin Tereszkiewicz
Tomasz Wacek
Marek Wyderka
Krzysztof Penar


Turnieje

27-01-2016

Ze względu na udział w turniejach futsalowych nie odbędzie się w najbliższy weekend klilka spotkań pierwszo i drugoligowych.
Szczegółowy plan gier na sobotę i niedzielę został zamieszczony na stronie.

Walkower w drugiej lidze

24-01-2016

W meczu dziewiątej kolejki II ligi pomiędzy Oti-Express - Przesyłki Kurierskie i Orzeszkami Świerzowa w tej drugiej drużynie wystąpił Arkadiusz Wilk, który powinien pauzować za 3 żółte kartki. W związku z tym wynik zostaje zweryfikowany jako walkower.

2. kolejka Ligi Oldboy'ów

19-01-2016

Druga kolejka nie odbędzie się 23 stycznia jak wstępnie planowaliśmy ponieważ trzy drużyny zgłosiły brak możliwości skompletowania składu na ten dzień.

Inauguracja drugiej edycji Ligi Oldboy'ów

14-01-2016

Do drugiej edycji Ligi Oldboy'ów zgłosiło się, podobnie jak do pierwszej, dziewięc zespołów. Z gry zrezygnowali zawodnicy z Odrzykonia, ale ich miejsce zajęli reprezentanci Klimkówki.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już w najbliższą sobotę odbędzie się pierwsza kolejka spotkań. Przed pierwszym gwizdkiem zostaną również wręczone puchary i nagrody za minioną edycję LO.

Wprowadziliśmy dwie istotne zmiany zmiany w regulaminie:
1. Do gry w LO zostają dopuszczeni zawodnicy, którzy urodzili się w roku 1981 i starsi - poprzednio musieli mieć ukończone 35 lat;
2. Każdy zespół może zgłosić jednego bramkarza, który urodził się najpóźniej w roku 1983.

Wysokość opłaty za uczestnictwo nie uległa zmianie i wynosi 400zł. Prosimy dokonywać wpłat na konto SKALH do 22.01.2016. Na pierwsze spotkanie należy dostarczyć również uzupełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową.


Lista drużyn:
FC Bobi Oldboys
Guzikówka Stara Gwardia
Jedlicze
Klimkówka Oldboys
KS Karpaty Krosno Oldboys
Oldboje Raptors
Oldboys Haczów
Oldboys Iwonicz
Oldboys Korczyna

Zestaw par w pierwszej kolejce:
Kolejka 1.
 
18:00  Klimkówka - Iwonicz
18:00  Guzikówka S.G. - Korczyna
18:45  Haczów - Karpaty
18:45  FC Bobi - Raptors
Jedlicze - Pauza

 

Statystki Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych

12-01-2016

Wszystkie statystyki oraz tabela Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych są już dostępne w menu głównym pod skrótem LSP.
Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z nimi.

StrzelcyLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikBramki
1.Munia Wojciech35
2.Dziadosz Jakub17
3.Meier Sebastian15
4.Latkiewicz Michał15
5.Praszek Dominik13
6.Staszewski Alan11
7.Czaja Lech11
8.Szczur Damian11
9.Limberger Damian10
10.Koszela Norbert10
KartkiLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikPauza/Gra
1.Rajchel Łukasz11
2.Wąchała Damian10
3.Limberger Damian02
4.Koszela Norbert02
5.Kasperkowicz Kamil02
6.Józefczyk Łukasz02
7.Surmacz Dawid02
8.Pulnar Łukasz01
9.Dziadosz Jakub01
10.Bołd Konrad01
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych