AKTUALNOŚCI

Terminarz na 07.02.2016

30-01-2016

Wyjątkowo szczegółowy terminarz trzeciej ligi na dzień 07.02.2016 zostanie opublikowany już niedzielę (31.01.) wieczorem.

Sukces Oldbojów Karpat Krosno

30-01-2016

W dniu dzisiejszym (30.01.) w Głowience odbyły się IV Mistrzostwa Podkarpacia Oldbojów w futsalu. Ogromny sukces osiągnęli zawodnicy KS Karpat Krosno, którzy wygrali cały turniej.

Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn w tym 4 z Rzeszowa - Heiro Rzeszów, Dan Cake Polonia Rzeszów, SPAR Rzeszów, Decor Rzeszów, KS Karpaty Krosno. Ustalono, że każdy zagra z każdym, a na koniec 4 najlepsze zespoły zagrają o mistrzostwo i trzecie miejsce.

Nasz zespół zaczął dość ospale jakby nie był dobrze rozgrzany. W pierwszym meczu ze SPAR Rzeszów długo przegrywał 0-2 i gdy niewielu wierzyło już w osiągnięcie korzystnego rezultatu bramki w drugiej połowie zdobyli Jarosław Kielar, Marcin Tereszkiewicz i Tomasz Kolasiński.
W drugim spotkaniu zaczęło się już zdecydowanie lepiej, bo na prowadzenie Karpaty wyprowadził Tomasz Kolasiński. Pierwsza połowa skończyła się jednak remisem. Do naszej bramki trafił grający niegdyś w Karpatach Waldemar Śledź. Walka była wyrównana i pomimo kilku okazji z obydwu stron remis utrzymywał się długo aż do momentu kiedy Tomasz Kolasiński sprytnym podaniem uruchomił Krzysztofa Penara a ten trafił do bramki w sytuacji sam na sam z bramkarzem.
Trzeci mecz wyglądał jakby Karpaty włączyły piąty bieg. Po dwóch bramkach Marcina Tereszkiewicza i po jednej Krzysztofa Penara oraz Tomasza Kolasińskiego nasi gracze wygrywali już 4-1 z Dan Cake Polonią Rzeszów. Gol tego ostatniego był ozdobą spotkania. Tomek strzelił głową po podaniu Marcina Tereszkiewicza z rzutu rożnego. W tym momencie nic nie wskazywało na to, że stracą oni jakiekolwiek punkty. Jednak kilka błędów w obronie doprowadziło najpierw do wyrównania a w końcu do utraty zwycięstwa. Polonia wygrała 5-4.
Po tym ciosie Karpaty aby grać w finale musiały co najmniej zremisować z zawsze groźną drużyną Heiro Rzeszów. Ci jednak mieli kłopoty kadrowe i na turniej stawili się w czteroosobowym składzie, a w Krośnie dołączył do nich bramkarz Mad Dogs Andrzej Michalczyk, którego krośnieńscy gracze pokonali aż cztery razy. Bramki strzelali: dwie Marcin Tereszkiewicz, po jednej Krzysztof Penar i Tomasz Kolasiński.
Zwycięstwo dało naszym reprezentantom pawo gry w finale, w kórym to ponownie zmierzyli się z Polonią Rzeszów. Mając w pamięci poprzedni pojedynek z tą ekipą Karpaciarze rozpoczęli ostrożnie, ale mecz przebiegał niemalże identycznie jak wcześniejszy. Do naszych zawodników na finał dołączył Tomasz Wacek, który walnie przyczynił się do osiągnięcia wyniku 4-1. Polonia strzeliła jednak drugą bramkę i w nasze szeregi znów wkradło się trochę zamieszania. Rzeszowianie naciskali i gra zaostrzyła się czego wynikiem były aż dwa rzuty karne przedłużone dla Polonii. Znakomicie interweniował jednak Mariusz Sabatowski i krośnianie nie stracili już więcej goli. Po wycofaniu bramkarza przez Polonistów Karpaty podwyższyły wynik na 6-2. Bramki w finale zdobyli: Tomasz Wacek 3, Marcin Tereszkiewicz 2 i Krzysztof Penar. Temu drugiemu 2 gole w finale dały tytuł króla strzelców - 8 trafień. We wszystkich meczach niemalże nie do przejścia był Łukasz Łuszcz, który wielokrotnie zażegnywał niebezpieczeństwo i wyprowadzał kontry.
 
Heiro - Polonia 1-1
Spar - Karpaty 2-3
Decor - Heiro 2-4
Polonia - Spar 3-1
Karpaty - Decor 2-1
Heiro - Spar 1-4
Polonia - Karpaty 5-4
Spar - Decor 6-5
Heiro - Karpaty 2-4
Polonia - Decor 3-2
       
mecz o 3. miejsce  
Heiro - Spar 2-2 (karne 1-3)
finał      
Karpaty - Polonia 6-2

Skład KS Karpat Krosno
Paweł Balon
Wojciech Frydrych
Jarosław Kielar
Tomasz Kolasiński
Łukasz Łuszcz
Krzysztof Penar
Mariusz Sabatowski
Marcin Tereszkiewicz
Tomasz Wacek
Marek Wyderka
Krzysztof Penar


Turnieje

27-01-2016

Ze względu na udział w turniejach futsalowych nie odbędzie się w najbliższy weekend klilka spotkań pierwszo i drugoligowych.
Szczegółowy plan gier na sobotę i niedzielę został zamieszczony na stronie.

Walkower w drugiej lidze

24-01-2016

W meczu dziewiątej kolejki II ligi pomiędzy Oti-Express - Przesyłki Kurierskie i Orzeszkami Świerzowa w tej drugiej drużynie wystąpił Arkadiusz Wilk, który powinien pauzować za 3 żółte kartki. W związku z tym wynik zostaje zweryfikowany jako walkower.

2. kolejka Ligi Oldboy'ów

19-01-2016

Druga kolejka nie odbędzie się 23 stycznia jak wstępnie planowaliśmy ponieważ trzy drużyny zgłosiły brak możliwości skompletowania składu na ten dzień.

Inauguracja drugiej edycji Ligi Oldboy'ów

14-01-2016

Do drugiej edycji Ligi Oldboy'ów zgłosiło się, podobnie jak do pierwszej, dziewięc zespołów. Z gry zrezygnowali zawodnicy z Odrzykonia, ale ich miejsce zajęli reprezentanci Klimkówki.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już w najbliższą sobotę odbędzie się pierwsza kolejka spotkań. Przed pierwszym gwizdkiem zostaną również wręczone puchary i nagrody za minioną edycję LO.

Wprowadziliśmy dwie istotne zmiany zmiany w regulaminie:
1. Do gry w LO zostają dopuszczeni zawodnicy, którzy urodzili się w roku 1981 i starsi - poprzednio musieli mieć ukończone 35 lat;
2. Każdy zespół może zgłosić jednego bramkarza, który urodził się najpóźniej w roku 1983.

Wysokość opłaty za uczestnictwo nie uległa zmianie i wynosi 400zł. Prosimy dokonywać wpłat na konto SKALH do 22.01.2016. Na pierwsze spotkanie należy dostarczyć również uzupełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową.


Lista drużyn:
FC Bobi Oldboys
Guzikówka Stara Gwardia
Jedlicze
Klimkówka Oldboys
KS Karpaty Krosno Oldboys
Oldboje Raptors
Oldboys Haczów
Oldboys Iwonicz
Oldboys Korczyna

Zestaw par w pierwszej kolejce:
Kolejka 1.
 
18:00  Klimkówka - Iwonicz
18:00  Guzikówka S.G. - Korczyna
18:45  Haczów - Karpaty
18:45  FC Bobi - Raptors
Jedlicze - Pauza

 

Statystki Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych

12-01-2016

Wszystkie statystyki oraz tabela Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych są już dostępne w menu głównym pod skrótem LSP.
Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Druga edycja Ligi Oldboy'ów

10-01-2016

Ze względu na duże zainteresowanie oraz dobrą ocenę przez dotychczasowych uczestników rozpoczynamy zapisy do drugiej edycji Ligi Oldboy'ów.
Ponieważ pierwszy możliwy termin na rozegranie pierwszej kolejki to już 16.01.2016 to na zgłoszenia czekamy do 13. stycznia. Prosimy o wysyłanie ich na nasz adres e-mail skalh@poczta.fm

StrzelcyLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikBramki
1.Munia Wojciech40
2.Dziadosz Jakub19
3.Latkiewicz Michał17
4.Meier Sebastian15
5.Praszek Dominik13
6.Szczur Damian13
7.Czaja Lech12
8.Staszewski Alan11
9.Koszela Norbert11
10.Surmacz Dawid11
KartkiLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikPauza/Gra
1.Rajchel Łukasz11
2.Wąchała Damian10
3.Limberger Damian02
4.Koszela Norbert02
5.Kasperkowicz Kamil02
6.Józefczyk Łukasz02
7.Surmacz Dawid02
8.Pulnar Łukasz01
9.Dziadosz Jakub01
10.Bołd Konrad01
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych