AKTUALNOŚCI

Spotkanie Kapitanów

17-03-2014

Zapraszamy kapitanów wszystkich drużyn Krośnieńskiej Amatorskiej Ligi Halowej na spotkanie wieńczące sezon 2013/14. Odbędzie się ono w piątek 21 marca o godzinie 18 w restauracji Bohema zlokalizowanej w Galerii Zawodzie. Na spotkaniu wybrani zostą najlepsi zawodnicy oraz bramkarze poszczególnych lig. Podsumujemy również miniony sezon i odpowiemy na wszelkie pytania związane z organizacją ligi.
Serwowane będą posiłki oraz napoje (koszt wliczony do "wpisowego").
 

Awans RKS Chuwdu do pierwszej ligi

12-03-2014


W pojedynku barażowym o prawo gry na najwyższym szczeblu rozgrywek KALH górą okazali się drugoligowcy. Gratulujemy RKS Chuwdu i obu drużynom życzymy powodzenia w następnym sezonie.

DP - RKS Chuwdu 3-5
Bramki: Tomasz Kasperkowicz 3 - Mariusz Rogala 2, Mateusz Cieśla, Daniel Wąchała, Grzegorz Stec

DP:
Przemysław Mularz, Albert Telesz, Damian Gnap, Patryk Sajdak, Tomasz Kasperkowicz, Maciej Decowski-Niemiec, Maciej Meier, Maciej Wołek

RKS Chuwdu:
Rafał Zedler, Mateusz Cieśla, Waldemar Szafran, Daniel Wąchała, Grzegorz Stec, Mariusz Rogala

Członkostwo w SKALH

06-03-2014

Zarząd SKALH ustalił szczegółowe zasady, kryteria i wymagania, których spełnienie umożliwia ubieganie się o status członka zwyczajnego Stowarzyszenia Krośnieńskiej Amatorskiej Ligi Halowej w Krośnie. Oto one:
 
  1. Złożenie wypełnionej „ Deklaracji kandydata na członka zwyczajnego SKALH”
  2. Załączenie pisemnego merytorycznego uzasadnienia wstąpienia i uzyskania statusu członka stowarzyszenia. Przedmiotowe uzasadnienie stanowi integralną część deklaracji. W razie braku załącznika – uzasadnienia powodu złożenia deklaracja – kandydatura nie będzie rozpatrywana. Uzasadnienie powinno zawierać zarys preferowanych koncepcji oraz zakres zagadnień jakimi kandydat chciałby się zajmować w ramach działalności w SKALH.
  3. SKALH postanawia, że nie będzie przyjmować w poczet członków osób, które prowadziły i prowadzą działalność skierowaną przeciwko SKALH, a w szczególności dotyczy to przypadków gdzie stowarzyszenie dysponuje dowodami, że takie działania miały i mają miejsce.
  4. SKALH nie będzie również rozpatrywać deklaracji składanych przez byłych członków stowarzyszenia, którzy z własnej woli wystąpili ze struktury SKALH, a w trakcie swojej działalności wykazywali się jedynie bierną postawą.
  5. SKALH nie będzie przyjmować w poczet członków osób, które na forum publicznym w szczególności mediach, prasie, internecie negowały i negują działalność stowarzyszenia i jego władz oraz członków, a także prowadziły lub prowadzą działalność konkurencyjną w stosunku do działalności statutowej stowarzyszenia wykorzystując przy tym bezprawnie nazwy własne, znak – logo SKALH oraz przywołują w swojej działalności statutowe akty będące własnością stowarzyszenia ( regulamin rozgrywek itp.)
  6. SKALH zapewnia, że złożone deklaracje będą rozpatrywane na najbliższych zwoływanych posiedzeniach następujących po fakcie złożenia kompletnej deklaracji.  
  7. Każdy z nowo przyjętych członków SKALH winien w okresie 6 m-cy wykazać się inicjatywami choćby w oparciu o uzasadnienie stanowiące załącznik do deklaracji. W przypadku zachowania biernej postawy po okresie 6 m-cy jego członkostwo podlegać będzie weryfikacji dokonywanej przez Zarząd SKALH  pod kątem zaangażowania i wkładu w działalność SKALH. Wszelkie próby zaburzenia porządku wewnętrznego stowarzyszenia oraz dyskredytowania działań SKALH będą natychmiast weryfikowane.


Finał rozgrywek 2013/14

05-03-2014

Na stronie zamieszczony został godzinowy terminarz na najbliższy weekend.
Pod znakiem zapytania stoją dwa niedzielne mecze zaplanowane jako pierwszy oraz ostatni.
W niedzilę o 13:50 rozegrany zostanie mecz barażowy o prawo gry w pierwszej lidze pomiędzy RKS Chuwdu oraz zespołem z I ligi, który zajmie pozycję 14. na koniec sezonu zasadniczego.

Ostatnie mecze sezonu

03-03-2014

W najbliższy weekend rozegrane zostaną ostatnie spotkania KALH w sezonie 2013/14.
W sobotę 8 marca możemy grać od 10:45 do 15:30, a w niedzielę 9 marca do dyspozycji mamy cały dzień, jednak wszystkie mecze muszą być rozegrane w skupieniu (nie przewidujemy przerw pomiędzy nimi).
W sobotę w pierwszej lidze rozegrne zostaną spotkania drużyn, które walczą o utrzymanie i miejsce w barażu.
W niedzielę odbędzie się mecz barażowy o prawo gry w pierwszej lidze.
Szczegółowa rozpiska godzinowa ukaże się w środę wieczorem.

Statystyki

26-02-2014

Na stronie wprowadzone zostały statystyki. Aktualne są już wszystkie tabele, strzelcy oraz kartki. W razie wątpliwości lub zastrzeżeń prosimy jednak o kontakt i będą one weryfikowane.

Ostatnie mecze II ligi

24-02-2014

W sobotę 1 marca od 11:30 do 15:00 oraz w niedzielę 2 marca rozegrane zostaną zaległe mecze lig pierwszej i trzeciej oraz spotkania ostatniej kolejki drugiej ligi.
Wszystkie mecze odbędą się w hali MOSiR w Krośnie.
Szczegółowa rozpiska godzinowa ukaże się w środę wieczorem.

OŚWIADCZENIE

22-02-2014


W CELU ROZWIANIA WSZELKICH WĄTPLIWOŚCI ORAZ ODPOWIADAJĄC NA PYTANIA ZAINTERESOWANYCH SKALH INFORMUJE, ŻE NIE JEST ORGANIZATOREM SPOTKANIA W DNIU 26.02.2014. SKALH NIE JEST ZAINTERESOWANY USTALENIAMI Z TEGO SPOTKANIA I NIE ZAMIERZA ICH RESPEKTOWAĆ.

SPOTKANIE KAPITANÓW PLANOWANE JEST PO ZAKOŃCZENIU ROZGRYWEK W SEZONIE 2013/14 I WTEDY KAŻDY KAPITAN MOŻE ZGŁOSIĆ SWOJE PROPOZYCJE.

JEDNOCZEŚNIE OŚWIADCZAMY, ŻE UŻYWANIE PRZEZ OSOBY TRZECIE SKRÓTU WŁASNEGO STOWARZYSZENIA KROŚNIEŃSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI HALOWEJ - SKALH JEST NIEUPRAWNIONE. NIKT NIE ZWRACAŁ SIĘ DO NAS O WYRAŻENIE ZGODY (zresztą jak zawsze ) NA UMIESZCZANIE W KOMUNIKACIE OSÓB DO TEGO NIEUPRAWNIONYCH I ZAMIESZCZANIE NA STRONIE FUTSAL-KROSNO.PL.

W ZWIĄZKU Z UMIESZCZENIEM SKRÓCONEJ NAZWY WŁASNEJ SKALH WZYWAMY TWÓRCĘ INFORMACJI DO NATYCHMIASTOWEGO JEJ USUNIĘCIA. W PRZECIWNYM RAZIE PRZEDMIOTOWĄ SPRAWĘ JAK RÓWNIEŻ WSZYSTKIE POPRZEDNIE NADUŻYCIA ORAZ STWIERDZONE WYKROCZENIA W STOSUNKU DO SKALH SKIERUJEMY DO WŁAŚCIWYCH ORGANÓW POWOŁANYCH DO ROZSTRZYGNIĘCIA TEGO RODZAJU SPRAW.

StrzelcyLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikBramki
KartkiLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikPauza/Gra
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych