AKTUALNOŚCI

Sezon 2014/15

27-09-2014

Podczas spotkania z kapitanami zostały ustalone szczegóły dotyczące sezonu 2014/15.
Najważniejsze z nich to:
1. Termin zgłoszeń oraz wpłat wpisowego ustalono na 31.10.2014. Termin ten jest ostateczny i nieprzekraczalny.
2. Sezon rozpocznie się 11.11.2014.
3. Wysokość opłaty za uczestnictwo to 860 zł w pierwszej i drugiej lidze. Opłata dla trzeciej ligi będzie proporcjonalna do ilości zgłoszonych zespołów.
4. W trzeciej lidze wzorem wyższych klas rozgrywkowych mogą uczestniczyć wszyscy chętni niezależnie od przynależności ligowej w rozgrywkach OZPN.

Program zakończenia

10-04-2014

Rozgrywki o Super Puchar

1. BWI Krosno
2. SIP Krosno
3. Pryma.pl
4. Krośnieńskie Huty Szkła Krosno S.A.
5. LKS Ustrobna
6. Marpol-Trans Krosno

19.00 losowanie grup

19.15 – 21.45 (2 grupy po 3 drużyny każdy z każdym 2 x 10 min.)
21:45 –  wręczenie pucharów, nagród, wyróżnień 
22.15 – 23.00 półfinały (w przypadku wyników remisowych seria 3 rzutów karnych
23.00 - finał Super Pucharu 2 x 12 min.
 

Awans RKS Chuwdu do pierwszej ligi

12-03-2014


W pojedynku barażowym o prawo gry na najwyższym szczeblu rozgrywek KALH górą okazali się drugoligowcy. Gratulujemy RKS Chuwdu i obu drużynom życzymy powodzenia w następnym sezonie.

DP - RKS Chuwdu 3-5
Bramki: Tomasz Kasperkowicz 3 - Mariusz Rogala 2, Mateusz Cieśla, Daniel Wąchała, Grzegorz Stec

DP:
Przemysław Mularz, Albert Telesz, Damian Gnap, Patryk Sajdak, Tomasz Kasperkowicz, Maciej Decowski-Niemiec, Maciej Meier, Maciej Wołek

RKS Chuwdu:
Rafał Zedler, Mateusz Cieśla, Waldemar Szafran, Daniel Wąchała, Grzegorz Stec, Mariusz Rogala

Członkostwo w SKALH

06-03-2014

Zarząd SKALH ustalił szczegółowe zasady, kryteria i wymagania, których spełnienie umożliwia ubieganie się o status członka zwyczajnego Stowarzyszenia Krośnieńskiej Amatorskiej Ligi Halowej w Krośnie. Oto one:
 
  1. Złożenie wypełnionej „ Deklaracji kandydata na członka zwyczajnego SKALH”
  2. Załączenie pisemnego merytorycznego uzasadnienia wstąpienia i uzyskania statusu członka stowarzyszenia. Przedmiotowe uzasadnienie stanowi integralną część deklaracji. W razie braku załącznika – uzasadnienia powodu złożenia deklaracja – kandydatura nie będzie rozpatrywana. Uzasadnienie powinno zawierać zarys preferowanych koncepcji oraz zakres zagadnień jakimi kandydat chciałby się zajmować w ramach działalności w SKALH.
  3. SKALH postanawia, że nie będzie przyjmować w poczet członków osób, które prowadziły i prowadzą działalność skierowaną przeciwko SKALH, a w szczególności dotyczy to przypadków gdzie stowarzyszenie dysponuje dowodami, że takie działania miały i mają miejsce.
  4. SKALH nie będzie również rozpatrywać deklaracji składanych przez byłych członków stowarzyszenia, którzy z własnej woli wystąpili ze struktury SKALH, a w trakcie swojej działalności wykazywali się jedynie bierną postawą.
  5. SKALH nie będzie przyjmować w poczet członków osób, które na forum publicznym w szczególności mediach, prasie, internecie negowały i negują działalność stowarzyszenia i jego władz oraz członków, a także prowadziły lub prowadzą działalność konkurencyjną w stosunku do działalności statutowej stowarzyszenia wykorzystując przy tym bezprawnie nazwy własne, znak – logo SKALH oraz przywołują w swojej działalności statutowe akty będące własnością stowarzyszenia ( regulamin rozgrywek itp.)
  6. SKALH zapewnia, że złożone deklaracje będą rozpatrywane na najbliższych zwoływanych posiedzeniach następujących po fakcie złożenia kompletnej deklaracji.  
  7. Każdy z nowo przyjętych członków SKALH winien w okresie 6 m-cy wykazać się inicjatywami choćby w oparciu o uzasadnienie stanowiące załącznik do deklaracji. W przypadku zachowania biernej postawy po okresie 6 m-cy jego członkostwo podlegać będzie weryfikacji dokonywanej przez Zarząd SKALH  pod kątem zaangażowania i wkładu w działalność SKALH. Wszelkie próby zaburzenia porządku wewnętrznego stowarzyszenia oraz dyskredytowania działań SKALH będą natychmiast weryfikowane.


Finał rozgrywek 2013/14

05-03-2014

Na stronie zamieszczony został godzinowy terminarz na najbliższy weekend.
Pod znakiem zapytania stoją dwa niedzielne mecze zaplanowane jako pierwszy oraz ostatni.
W niedzilę o 13:50 rozegrany zostanie mecz barażowy o prawo gry w pierwszej lidze pomiędzy RKS Chuwdu oraz zespołem z I ligi, który zajmie pozycję 14. na koniec sezonu zasadniczego.

OŚWIADCZENIE

22-02-2014


W CELU ROZWIANIA WSZELKICH WĄTPLIWOŚCI ORAZ ODPOWIADAJĄC NA PYTANIA ZAINTERESOWANYCH SKALH INFORMUJE, ŻE NIE JEST ORGANIZATOREM SPOTKANIA W DNIU 26.02.2014. SKALH NIE JEST ZAINTERESOWANY USTALENIAMI Z TEGO SPOTKANIA I NIE ZAMIERZA ICH RESPEKTOWAĆ.

SPOTKANIE KAPITANÓW PLANOWANE JEST PO ZAKOŃCZENIU ROZGRYWEK W SEZONIE 2013/14 I WTEDY KAŻDY KAPITAN MOŻE ZGŁOSIĆ SWOJE PROPOZYCJE.

JEDNOCZEŚNIE OŚWIADCZAMY, ŻE UŻYWANIE PRZEZ OSOBY TRZECIE SKRÓTU WŁASNEGO STOWARZYSZENIA KROŚNIEŃSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI HALOWEJ - SKALH JEST NIEUPRAWNIONE. NIKT NIE ZWRACAŁ SIĘ DO NAS O WYRAŻENIE ZGODY (zresztą jak zawsze ) NA UMIESZCZANIE W KOMUNIKACIE OSÓB DO TEGO NIEUPRAWNIONYCH I ZAMIESZCZANIE NA STRONIE FUTSAL-KROSNO.PL.

W ZWIĄZKU Z UMIESZCZENIEM SKRÓCONEJ NAZWY WŁASNEJ SKALH WZYWAMY TWÓRCĘ INFORMACJI DO NATYCHMIASTOWEGO JEJ USUNIĘCIA. W PRZECIWNYM RAZIE PRZEDMIOTOWĄ SPRAWĘ JAK RÓWNIEŻ WSZYSTKIE POPRZEDNIE NADUŻYCIA ORAZ STWIERDZONE WYKROCZENIA W STOSUNKU DO SKALH SKIERUJEMY DO WŁAŚCIWYCH ORGANÓW POWOŁANYCH DO ROZSTRZYGNIĘCIA TEGO RODZAJU SPRAW.

Mała korekta terminarza na niedzielę

30-11--0001

Nieznacznym zmianom uległ terminarz I i II ligi na niedzielę. Prosimy o zapoznanie się z nim.

Zmiana nazwy

30-11--0001

Pierwszoligowa drużyna Sport-Team zmieniła nazwę na Cerbex.

StrzelcyLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikBramki
1.Munia Wojciech19
2.Dziadosz Jakub11
3.Praszek Dominik9
4.Latkiewicz Michał9
5.Meier Sebastian8
6.Surmacz Dawid8
7.Preisner Grzegorz7
8.Czelny Karol6
9.Szubrycht Krystian6
10.Staszewski Alan5
KartkiLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikPauza/Gra
1.Rajchel Łukasz11
2.Bołd Konrad01
3.Limberger Damian01
4.Sieniawski Krzysztof01
5.Najba Gabriel01
6.Koszela Norbert01
7.Tesznar Tomasz01
8.Józefczyk Łukasz01
9.Ziobro Tomasz01
10.Langos Jan01
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych