Terminarz / wynikiLiga IIIIIILSPFLO
Drużyna 1WynikDrużyna 2
4:4
2:5
0:5
2:2
TabelaLiga IIIIIILSPFLO
Lp.DrużynaPunkty
1.135
2.132
3.130
4.126
5.124
6.119
7.29
8.21
9.20
10.19
11.16
12.7

PARTNERZY MEDIALNI

Czas Futsalu 

Komisja Futsalu

AKTUALNOŚCI

Kolejne mecze

13-02-2018

W sobotę (17.02.) i niedzielę (18.02.) od godziny 14:00 rozegrane zostaną rozstrzygające i zaległe spotkania I i II ligi.
Nie ma już możliwości przekładania spotkań na inne terminy.

Również w niedzielę, ale od 17:30 odbędzie się 10. kolejka Ligi Oldboy'ów.

Szczegóły opublikujemy w środę wieczorem.

Powrót do starej nazwy

08-02-2018

Orzeł Faliszówka wraca do poprzedniej nazwy drużyny SIP Krosno.

9. kolejka LO

08-02-2018

W niedzielę 11.02. od 19:00 rozgrywana będzie 9 kolejka Ligi Oldboy'ów.

Szczegóły w terminarzu.

Harmonogram na 11.02.

07-02-2018

W nadchodzącą niedzielę odbędzie się kilka zaległych spotkań pierwszej ligi plus jedno awansem z 11. kolejki oraz 3 mecze drugiej ligi.

Szczegóły zamieściliśmy w terminarzach obu lig.

Zaległe mecze

06-02-2018

Dzisiaj od 19:20 rozegrane zostaną 2 zaległe mecze z I i II ligi:

19:55 Cosmos - Akademia IMPULS
20:30 Ekolot - Cerbex

Budowlanka mistrzem Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych

05-02-2018

Tytuł mistrza LSP w sezonie 2017/2018 zdobył zespół MZS nr 5 Budowlanka. Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu o pierwsze miejsce w ostatniej kolejce pokonali reprezentację Elektryka 2:0 i tym samym wyprzedzili tę ekipę o jeden punkt. Koronę króla strzelców zdobył Paweł Wilk z Mechanika strzelając 12 bramek w całych zrogrywkach.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy wszystkich do kelejnej edycji już pod koniec tego roku.

Terminarz na 4 lutego

01-02-2018

Na stronie zamieszczony został szczegółowy terminarz gier na najbliższą niedzielę.

W I lidze odbędą się tylko 3 mecze ze względu na zawieszenie Ekolotu i Cerbexu (zaległości formalne) i wyjazd PDS Sklepów S na turniej sędziów.

8. kolejka Ligi Oldboy'ów

29-01-2018

Kolejne mecze Ligi  Oldboy'ów rozegramy w najbliższą niedzielę od godziny 17:00.

Dokładna rozpiska jest już dostępna na stronie.

StrzelcyLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikBramki
1.Biały Wojciech22
2.Pelczarski Antoni19
3.Guzik Marcin 19
4.Józefczyk Łukasz18
5.Meier Sebastian16
6.Limberger Damian15
7.Zych Łukasz11
8.Frączek Krystian11
9.Czaja Lech11
10.Słowik Konrad9
KartkiLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikPauza/Gra
1.Rajchel Łukasz06
2.Biały Tomasz03
3.Ziobro Tomasz11
4.Sikorski Sylwester11
5.Biały Łukasz04
6.Paluch Kamil 03
7.Limberger Damian03
8.Jurczak Grzegorz02
9.Zych Łukasz02
10.Kielar Sławomir02
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych