AKTUALNOŚCI

Odkładamy temat meczy na "Orlikach"

12-04-2018

Ze względu na kolizję terminów z innymi wydarzeniami sportowymi temat gry Ligi Oldboy'ów na "Orlikach" musimy odłożyć na później.

Liga Oldboy'ów przenosi się na

10-04-2018

Biorąc pod uwagę warunki pogodowe, na wniosek kapitanów proponujemy przeniesienie części meczy Ligi Oldboy'ów na "Orliki". Pozwoli nam to zredukować koszty uczestnictwa oraz zapewni regularność terminów.

Już w najbliższy piątek możemy rozegrać 4 mecze na dwóch boiskach:

od 18:30 do 20:00 - "Orlik 2012" przy MZS nr 4 (Guzikówka)
od 20:00 do 21:30 - "Orlik 2012" przy stadionie Karpat Krosno (ul. Legionów)

Czekamy na sugestie i opinie.

Odwołane mecze oldboy'ów

07-04-2018

Ze względu na braki kadrowe większości zespołów wszystkie zaplanowane na dzisiaj spotkania Ligi Oldboy'ów zostają odwołane.

Mecze Ligi Oldboy'ów

04-04-2018

W nadchodzącą sobotę rozegrane zostaną mecze 14. kolejki Ligi Oldboy'ów oraz 1 awansem z kolejki 15.

Szczegóły zamieszczone są już w terminarzu.

Sezon 2017/18 - wstępne podsumowanie

31-03-2018

Kolejny sezon halowy praktycznie już za nami. Pozostały nam do rozegrania jeden mecz pomiędzy drużynami, które walczą o utrzymanie, baraż o pozostanie bądź spadek z pierwszej ligi, a także Puchar Ligi oraz co najważniejsze wręczenie pucharów dla najlepszych drużyn i zawodników, którzy wyróżnili się w sezonie 2017/18.Wszystko to będzie miało miejsce 20.04.2018 - zakładamy początek godzina 18:00. W związku z tym awizujemy 2 mecze, które powinny zostać rozegrane: zaległy SIP - Ekolot oraz mecz barażowyo prawo gry w pierwszej lidze w przyszłym sezonie. Zagrają jedna z drużyn z pierwszego meczu oraz Akademia Impuls. Następnie planujemy Puchar Ligi z udziałem (jest to nasza wstępna koncepcja) 6 drużyn podzielonych na dwie grupy: drużyny z I i II miejsca z drugiej ligi oczywiście "nowo upieczeni" pierwszoligowcy - Polonia Kopytowa - bezapelacyjnie najlepszy zespół rozgrywek na drugim froncie i Awerswypożyczalnia.pl oraz Prawko-Perfect - 7. drużyna I ligi i 3 drużyny, które zajęły pierwsze 3 miejsca w I lidze : Falafel Kebab Osiedle Guzikówka, Vivaldi Meble Futsal Team oraz DWF Multigastro. Możemy zweryfikować naszą propozycję jeżeli będą jeszcze inni chętni do udziału w Pucharze Ligi! 
 
Podajemy tę informację z odpowiednim wyprzedzeniem aby dać czas pozostałym zespołom na decyzje. Prosimy o zgłoszenia.
 
Czas już chyba na wstępne podsumowanie kolejnego sezonu rozgrywek. Liga halowa w Krośnie istnieje już 14 lat i zapewniamy wszystkich zainteresowanych, że będzie istniała nadal....wbrew emitowanym ciągle "wyssanym z palca" plotkom. Emitują je od pewnego czasu - co roku Ci sami ludzie. Doskonale przecież wiemy w jakim celu ..... Ale dlaczego ciągle są jej uczestnikami? Dla nas jednak najważniejszy jest cel w jakim to robimy od wielu lat! Na pewno nie kieruje nami robienie na tym "biznesu" (tworzymy stowarzyszenie)!
 
Abstrahując od tego czas na podsumowanie. W sezonie 2017/18 wprowadziliśmy w pierwszej lidze novum polegające na wstawieniu do kalendarza fazy finałowej. W naszej ocenie oraz wielu uczestników zdecydowanie uatrakcyjniło to rozgrywki. Już walka o pierwszą "6" w pierwszej podstawowej fazie rozgrywek dostarczyła nam emocji, gdzie pretendenci dawali z siebie wszystko aby się tam znaleźć. Warte odnotowania jest to, że ostra rywalizacja spowodowała - co było niespodzianką, że mistrz z poprzedniego sezonu Prawko Perfekt nie "załapał' się do tego grona. Jednak drużyna ta w rywalizacji w drugiej części tabeli wróciła na swoje normalne tory i w konsekwencji zajęła 7. miejsce.
 
Jednak niespotykanych jak dotąd emocji przysporzyła nam rywalizacja sześciu najlepszych drużyn fazy zasadniczej. W naszej ocenie wszystkie 6 zespołów reprezentowało poziom, który powodował, że większość spotkań stała na wysokim poziomie i była emocjonująca. Losy tytułu mistrzowskiego, a należy dodać układu całej pierwszej trójki ważyły się do ostatniej kolejki. Nawet drużyna PDS Sklepy S przy sprzyjającym układzie wyników innych spotkań mogła trafić do tego grona, ale niestety nie było to do końca uzależnione od ich wyników, chociaż walczyli do końca... Ostateczne rozstrzygnięcia zapadły w 2 ostatnich odsłonach, a dokładniej w ostatniej kolejce. Oceny obserwujących ostatnie najważniejsze mecze były jednoznaczne - zaciętość, wola walki, poziom rywalizacji dawały odczucie, że warto uczestniczyć, oglądać "na żywo" emocjonujące i trzymające w napięciu rozgrywki KALH. 
 
Mistrzem rozgrywek KALH w sezonie 2017/2018 został Falafel Kebab Osiedle Guzikówka. Na drugim miejscu uplasował się Vivaldi Meble Futsal Team, a na trzecim DWF Multigastro. Przed nami jeszcze Puchar Ligi i mamy nadzieję emocje z kluczowym pytaniem - czy Falafel zdobędzie podwójną "Koronę"?! Odpowiedź poznamy 20.04.2018. Zapraszamy.


Finał rozgrywek I ligi

18-03-2018

W nadchodzący piątek od 19:15 oraz w sobotę wieczorem planujemy rozegrać 2 zaległe spotkania oraz ostatnią kolejkę I ligi.

Szczegóły podamy w środę wieczrem.

Liga Oldboy'ów

15-03-2018

W nadchodzącą niedzielę od godziny 19:00 odbędą sie kolejne mecze Ligi Oldboy'ów. Będą to 3 spotkania 13. kolejki oraz zaległe z 3 kolejki pomiędzy Jedliczem i KS Karpatami.

Zaległe mecze w Lidze Oldboy'ów

08-03-2018

Na nadchodzącą niedzielę od godziny 19:30 zaplanowaliśmy rozegranie zaległych spotkań Ligi Oldboy'ów.

Szczegółowy harmonogram dostępny jest już w dziale "Terminarz/wyniki".

StrzelcyLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikBramki
1.Munia Wojciech40
2.Dziadosz Jakub19
3.Latkiewicz Michał17
4.Meier Sebastian15
5.Praszek Dominik13
6.Szczur Damian13
7.Czaja Lech12
8.Staszewski Alan11
9.Koszela Norbert11
10.Surmacz Dawid11
KartkiLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikPauza/Gra
1.Rajchel Łukasz11
2.Wąchała Damian10
3.Limberger Damian02
4.Koszela Norbert02
5.Kasperkowicz Kamil02
6.Józefczyk Łukasz02
7.Surmacz Dawid02
8.Pulnar Łukasz01
9.Dziadosz Jakub01
10.Bołd Konrad01
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych