AKTUALNOŚCI

9. kolejka LO

08-02-2018

W niedzielę 11.02. od 19:00 rozgrywana będzie 9 kolejka Ligi Oldboy'ów.

Szczegóły w terminarzu.

Harmonogram na 11.02.

07-02-2018

W nadchodzącą niedzielę odbędzie się kilka zaległych spotkań pierwszej ligi plus jedno awansem z 11. kolejki oraz 3 mecze drugiej ligi.

Szczegóły zamieściliśmy w terminarzach obu lig.

Zaległe mecze

06-02-2018

Dzisiaj od 19:20 rozegrane zostaną 2 zaległe mecze z I i II ligi:

19:55 Cosmos - Akademia IMPULS
20:30 Ekolot - Cerbex

Budowlanka mistrzem Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych

05-02-2018

Tytuł mistrza LSP w sezonie 2017/2018 zdobył zespół MZS nr 5 Budowlanka. Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu o pierwsze miejsce w ostatniej kolejce pokonali reprezentację Elektryka 2:0 i tym samym wyprzedzili tę ekipę o jeden punkt. Koronę króla strzelców zdobył Paweł Wilk z Mechanika strzelając 12 bramek w całych zrogrywkach.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy wszystkich do kelejnej edycji już pod koniec tego roku.

Terminarz na 4 lutego

01-02-2018

Na stronie zamieszczony został szczegółowy terminarz gier na najbliższą niedzielę.

W I lidze odbędą się tylko 3 mecze ze względu na zawieszenie Ekolotu i Cerbexu (zaległości formalne) i wyjazd PDS Sklepów S na turniej sędziów.

8. kolejka Ligi Oldboy'ów

29-01-2018

Kolejne mecze Ligi  Oldboy'ów rozegramy w najbliższą niedzielę od godziny 17:00.

Dokładna rozpiska jest już dostępna na stronie.

Zawieszenia

24-01-2018

Zespoły Ekolot i Cerbex zostały zawieszone do czasu uregulowania zaległości formalnych.

Harmonogram gier

24-01-2018

7. kolejka Ligi Oldboy'ów odbędzie się w najbliższą niedzielę od godziny 18:30. Szczegółowy terminarz jest już dostępny na stronie.

StrzelcyLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikBramki
1.Munia Wojciech40
2.Dziadosz Jakub19
3.Latkiewicz Michał17
4.Meier Sebastian15
5.Praszek Dominik13
6.Szczur Damian13
7.Czaja Lech12
8.Staszewski Alan11
9.Koszela Norbert11
10.Surmacz Dawid11
KartkiLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikPauza/Gra
1.Rajchel Łukasz11
2.Wąchała Damian10
3.Limberger Damian02
4.Koszela Norbert02
5.Kasperkowicz Kamil02
6.Józefczyk Łukasz02
7.Surmacz Dawid02
8.Pulnar Łukasz01
9.Dziadosz Jakub01
10.Bołd Konrad01
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych