Wyróżnienia i strzelcy

Wyróżnienia:

Król strzelców - Krzysztof Gęsiak - Progres W01

Najlepszy zawodnik - Sławomir Maciejewski - Joung Power

Najlepszy bramkarz - Marek Urbanek - Progres W01


Strzelcy

1. Krzysztof Gęsiak - Progres W01 - 13
2. Dariusz Szopiak - ZPFiK Pustelnicy - 10
3. Sławomir Majewski - Joung Power - 8
    Łukasz Stec - Joung Power - 8
    Marcin Kiełbasa - Forum Squad - 8
    Łukasz Pojnar - Progres W01 - 8
7. Damian Zięba - ZPFiK Pustelnicy - 7
8. Emil Szałęga - Drwale Rzepedź - 6
9. Paweł Szałęga - Drwale Rzepedź - 5
    Marcin Ginalski - Progres W01 - 5
11. Karol Wanat - ZPFiK Pustelnicy - 4
      Łukasz Sokołowski - FMB BN Mebelki - 4
13. Kamil Dziędzioł - FMB BN Mebelki - 3
      Mariusz Adamski - Progres W01 - 3
      Paweł Czekański - Sprzedawczyki - 3
      Mateusz Bieleń - Technika Team - 3
      Mateusz Wilk - ZPFiK Jastrzębie - 3
      Przemysław Trznadel - ZPFiK Pustelnicy
19. Mariusz Wojdyła - Kołki Rozporowe - 2
      Sylwester Oleszek - Forum Squad - 2
      Dawid Dziobek - Joung Power - 2
      Marek Czuba - Metalowcy - 2
      Arkadiusz Szetlak - Pickers - 2
      Damian Witkowski - Pickers - 2
      Łukasz Zając - Pickers - 2
      Tomasz Pater - Sprzedawczyki - 2
      Arkadiusz Michalski - Technika Team - 2
      Piotr Żdan - Technika Team - 2
      Daniel Wąchała - ZPFiK Pustelnicy - 2

30. Mirosław Gabryel - Kołki Rozporowe - 1
      Dawid Jaślar - Kołki Rozporowe - 1
      Krzysztof Pałys - Kołki Rozporowe - 1
      Marcin Wojnarowicz - Kołki Rozporowe - 1
      Maksymilian Nestorowicz - Drwale Rzepedź - 1
      Łukasz Uryć - Drwale Rzepedź - 1

      Paweł Parylak - FMB BN Mebelki - 1
      Maciej Koza - FMB BN Mebelki - 1
      Karol Stefański - Forum Squad - 1
      Michał Ciszewski - Joung Power - 1
      Grzegorz Borek - Metalowcy - 1
      Damian Targoszyński - Metalowcy - 1
      Łukasz Kosiba - Metalowcy - 1
      Rafał Dołęgowski - Nagła wŻuta - 1
      Michał Musiał - Nagła wŻuta - 1
      Grzegorz Orzechowski - Pickers - 1
      Łukasz Godzik - Sprzedawczyki - 1
      Paweł Wnęk - Sprzedawczyki - 1
      Janusz Maślanka - Technika Team - 1
      Marek Zych - Technika Team - 1

      Tomasz Gierlasiński - ZPFiK Jastrzębie - 1
      Bartłomiej Jachym - ZPFiK Jastrzębie - 1
      Paweł Szczepanek - ZPFiK Jastrzębie - 1
      Sławomir Trznadel - ZPFiK Jastrzębie - 1
      Jacek Cempa - ZPFiK Pustelnicy - 1
      Paweł Gawron - ZPFiK Pustelnicy - 1
      Dawid Hejnar - ZPFiK Pustelnicy - 1
      Damian Maciejowski - ZPFiK Pustelnicy - 1

 

StrzelcyLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikBramki
1.Munia Wojciech40
2.Dziadosz Jakub19
3.Latkiewicz Michał17
4.Meier Sebastian15
5.Praszek Dominik13
6.Szczur Damian13
7.Czaja Lech12
8.Staszewski Alan11
9.Koszela Norbert11
10.Surmacz Dawid11
KartkiLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikPauza/Gra
1.Rajchel Łukasz11
2.Wąchała Damian10
3.Limberger Damian02
4.Koszela Norbert02
5.Kasperkowicz Kamil02
6.Józefczyk Łukasz02
7.Surmacz Dawid02
8.Pulnar Łukasz01
9.Dziadosz Jakub01
10.Bołd Konrad01
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych