Terminarz / wynikiLiga IIIIIILSPFLO
Drużyna 1WynikDrużyna 2
-:-
21-01-2018 18:05
-:-
21-01-2018 17:30
-:-
21-01-2018 16:55
-:-
21-01-2018 16:20
-:-
21-01-2018 15:45
TabelaLiga IIIIIILSPFLO
Lp.DrużynaPunkty
1.16
2.16
3.13
4.12
5.12
6.9
7.9
8.9
9.7
10.7
11.7
12.6

PARTNERZY MEDIALNI

Czas Futsalu 

Komisja Futsalu

Wyniki turnieju

Godzina Faza grupowa  2 x 10 min  
10:00 Forum Squad - Drwale Rzepedź 2-4
10:00 Pustelnicy - Pickers 3-1
10:20 Metalowcy - Progres W01 1-7
10:20 Jastrzębie - FMB BN  Mebelki 1-2
10:45 Joung Power - Nagła wŻuta 4-0
10:45 Kołki Rozporowe - Technika Team 1-2
11:10 Forum Squad - Sprzedawczyki 5-2
11:10 Pickers - Drwale Rzepedź 0-5
11:30 Metalowcy - Jastrzębie 3-6
11:30 FMB BN Mebelki - Progres W01 1-5
11:55 Joung Power - Kołki Rozporowe 3-2
11:55 Technika Team - Nagła wŻuta 2-2
12:20 Forum Squad - Pickers 1-5
12:20 Pustelnicy - Sprzedawczyki 6-0
12:40 Metalowcy - FMB BN  Mebelki 1-4
12:40 Jastrzębie - Progres W01 0-3
13:00 Pustelnicy - Drwale Rzepedź 2-1
13:00 Pickers - Sprzedawczyki 1-0
13:20 Joung Power - Technika Team 3-3
13:20 Kołki Rozporowe - Nagła wŻuta 3-2
13:45 Forum Squad - Pustelnicy 4-9
13:45 Sprzedawczyki - Drwale Rzepedź 5-4
         
  ćwierćfinały  2 x 10 min  
14:20 Pustelnicy - Jastrzębie 4-0
14:20 Progres W01 - Drwale Rzepedź 5-1
14:45 Joung Power - FMB BN Mebelki 5-1
14:45 Technika Team - Kołki Rozporowe 4-1
         
  półfinały  2 x 10 min  
15:10 Progres W01 - Pustelnicy 7-2
15:10 Technika Team - Joung Power 3-8
         
  mecz o 3. miejsce  2 x 10 min  
15:40 Technika Team - Pustelnicy 1-4
  finał  2 x 10 min  
15:40 Progres W01 - Joung Power 3-3  (rz.k.5-3)

 

StrzelcyLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikBramki
1.Meier Sebastian8
2.Limberger Damian8
3.Guzik Marcin 8
4.Biały Wojciech8
5.Zych Łukasz7
6.Józefczyk Łukasz7
7.Sieniawski Krzysztof6
8.Urbanek Mateusz6
9.Krawczyk Jakub6
10.Prętnik Jakub6
KartkiLiga IIIIIILSPFLO
Lp.ZawodnikPauza/Gra
1.Sikorski Sylwester11
2.Paluch Kamil 03
3.Rajchel Łukasz02
4.Biały Tomasz02
5.Ostrowski Radosław02
6.Moszczyński Karol02
7.Biały Łukasz02
8.Gonet Kamil01
9.Staszewski Alan01
10.Buczek Bartłomiej 01
Copyright 2014 SKALH
powered by: Reactor CMS
Stronę internetową stworzył: SETMAX - Tworzenie portali internetowych